Blog Post

5 ایده کسب و کار که می توانید از اتاق نشیمن آنها را شروع کنید!
5 ایده کسب و کار که می توانید از اتاق نشیمن آنها را شروع کنید!
استارت آپ, کسب وکار

5 ایده کسب و کار که می توانید از اتاق نشیمن آنها را شروع کنید! 

به واسطه تکنولوژی، جهان ما تدریجا یکپارچه تر شده است و پتانسیل ایجاد صدها ایده کسب و کار را ایجاد کرده است.

امروزه کارآفرین موفق به معنای داشتن درآمد از منابع متعدد مالی است. عنوان “کارآفرین سریالی” به آسانی در بین مردم باب شده است چرا که اینترنت راهی را ایجاد کرده است که از طریق آن می توان راه های بی شماری را برای امرار معاش پیدا کرد. افرادی که راه های درآمد خود را متنوع می سازند از ضمانت بیشتری برای موفقیت در آینده بدون فشار بیش از حد به خودشان خواهند داشت.
به واسطه تکنولوژی، جهان ما تدریجا یکپارچه تر شده است و پتانسیل ایجاد صدها ایده کسب و کار را ایجاد کرده است. با این توضیحات، این هم 5 ایده کسب و کار که می توانید از اتاق نشیمن آنها را شروع کنید:

1-مدرس زبان آنلاین

سرویس هایی مانند Skype که به طور رایگان امکان ارتباط تصویری چهره به چهره را فراهم می کنند به بازاری برای مدرسان زبان آنلاین بدل شده اند.استارتاپ های بی شماری وجود دارند که دروس زبان را بین صحبت کنندگان محلی و فرد مشتاق یادگیری آن ارائه می نمایند. که بیشتر آنها شما را ملزم به به دانستن زبان فرد یادگیرنده نمی دانند. تصور کنید برای چند ماه به یکی از این وبسایت ها بپیوندید و شروع به تدریس کنید. این کار به شما امکان ساختن تجربه و اعتبار به عنوان یک معلم را می دهد.بعد از آن می توانید همکاری خود با آن آژانس را قطع کنید و برنامه و دروس خصوصی خود و دنبال آن درآمد خود را داشته باشید.

2-بلاگر

مهم ترین قانون برای شروع یک بلاگ انتخاب یک موضوع مناسب برای جذب افراد دنبال کننده است. اگر شما یک نویسنده نسبتا خوب باشید، کار سختی به نظر نمی رسدو و یا حتی می توانید یک نویسنده برای تولید محتوا استخدام کنید. زمانی که بلاگ خود را پر از محتوای با کیفیتی که دنبال کنندگان قابل اتکایی دارد ساختید پلن های بسیاری برای بازاریابی Affiliate یا فروش رابطه ای از طرف Google یا Amazon وجود دارد که در ازای معرفی کالا ها یا سرویس های متفاوت مبلغی پرداخت می نمایند. این ایده شاید به مقداری سرمایه گذاری اولیه در نیاز داشته باشد، به خصوص اگر نویسنده ای برای این کار داشته باشید. با این حال زمانی که رونق بگیرد شروع به جبران آن و رشد روز افزون می شود.

4-همکاری در فروش های آنلاین

در حقیقت این برنامه به شما امکان اجرای e-commerce از طریق آمازون در خانه تان را می دهد. آمازون می گوید: “شما می فروشید، ما حمل می کنیم”. بدیان صورت که شما فقط باید با فروشنده ارتباط برقرار کنید و آمازون وظیفه بسته بندی و ارسال و مدیریت آن را برعهده دارد. این شرکت همچنین محصولات شما را در انبار خودش نگهداری می کند. این بهترین راه برای انبوه سازی کسب و کار کوچک شما به کمک تخصصی شرکت شماره 1 e-commerce در دنیاست.

5- مترجم

اگر شما به زبان دیگری هم مسلط هستید به راحتی میتوانید با شرکت هایی که به دنبال متخصصانی برای ترجمه مستندات و اصوات برای کسب و کارشان هستند در ارتباط باشید. بیشتر این شرکت ها کارمندانی دارند که زبان را در مدرسه تحصیل کرده اند، اما آنها به دنبال افرادی که دانش فرهنگی و مهارت های قوی زبانی دارند، هستند. هرچه زبان سخت تر باشد، مبلغ بیشتری پرداخت می شود.

6-خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ارز های دیجیتال این روزها نقل محافل شده است. که دلیل خوبی دارد. مردم در تمام دنیا از بازرگانی رارز های دیجیتال درامد کسب می کنند. پس منتظر چه هستید؟ این سرمایه های دیجیتال بسیار با ارزش هستند و رفتاری مانند اوراق بهادار معمولی ندارند. پیش از اینکه به مقدار زیادی درارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنید، ابتدا تحقیق فراوانی درباره آنها انجام دهید و صرفا بر اساس نظر شخص دیگری سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *